BÜYÜLER
rabiaa
BAĞLAMA BÜYÜSÜ

baglama-buyusu

Sevdikleri tarafından terk edilen aşıkların kurtarıcısı olan bağlama büyüsü hakkında bilgi vereceğim. Günümüzde yaşanan aşklar çok uzun süreli devam etmiyor. Bunda insanların sabırsızlığı ve hayatı tanımaması etken oluyor. Özellikle evli çiftlerde çok sık görülen bir durum olan erkeğin eşinden soğuması oldukça fazla olan bir durum olarak karşımıza çıkıyor.

Erkekler yapısı itibari ile bağımlı olmayı sevmiyorlar. Bir kadına uzun süreli bağlı kalmazk erkekleri sıkıyor ve bunun neticesi olarak evliliklerinden bir kaç yıl sonra sıkılıp yeni arayışlar peşine düşüyorlar.

Bağlama büyüsü bu anlamda kadının erkeğine karşı bir garantisi oluyor. Kadın erkeğine bu bağlama büyüsünü yaptırarak erkeğin evine ve kendisine bağlı kalmasını sağlıyor. Yada evini terk eden kocanın tekrar yuvasına dönmesi için bağlama büyülerine başvuruluyor.

Yine günümüzde diğer bir sorun olan kocanın başka bir kadına aşık olması neticesinde karısını terk etmesi durumudur. Bu durumda da kadın eşine bağlama büyüsü yaptırarak eşini diğer kadının pençesinden kurtarabilmektedir.

Peki bağlama büyüsünü sadece evli olanlar mı yaptırıyor? Hayır bağlama büyüsünü flört eden diğer çiftlerde yaptırabilirler. Özellikle yaşadığımız bu çağda gençlerimiz yaşadıkları ilişkilerden çok çabuk sıkılıp aşklarından kolay vazgeçmekteler. Bu durumda yapılacak olan bağlama büyüsü ile giden sevgili geri döndürmektir.

 

#

MEDYUM

hamuru celp aşk bağlama büyüsü kısmet açma gideni

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

AŞK BÜYÜSÜ

Özellikle bir çok insanın ortak sorunu olan

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Sevdikleri tarafından terk edilen aşıkların kurtarıcısı

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

MÜŞTERİ YORUMLARI

Müşterilerimizden gelen yorumlar

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

NAZAR

Bir çeşit büyülemedir nazar. Ruhi fonksiyonları beyin

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın